Kariéra

ASISTENT/KA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Spojení je začátek, setkávání je pokrok a spolupráce je úspěch.

service image

DESIRRED je nový ambiciózní obchodní dům v centru hlavního města Prahy, který do České republiky přivedl nové fashion značky od světových designerů. DESIRRED, jako specialista na kvalitu a leader v oblasti zákaznického servisu, hledá do svého týmu schopného kandidáta na pozici:


Asistent/ka účetního oddělení.

Sales Assistant | Specialista na zákaznický servis

Dobrý zákaznický servis znamená umět mluvit i naslouchat.

service image

DESIRRED je nový ambiciózní obchodní dům v centru hlavního města Prahy, který do České republiky přivedl nové fashion značky od světových designerů. DESIRRED, jako specialista na kvalitu a leader v oblasti zákaznického servisu, hledá do svého týmu muže a ženy s nadšením pro módu, do pánského oddělení, na pozici:

 

Sales Assistant | Specialista na zákaznický servis.

Pokladní

Staňte se součástí dynamického týmu v DESIRRED!

service image

DESIRRED je nový ambiciózní obchodní dům v centru hlavního města Prahy, který do České republiky přivedl nové fashion značky od světových designerů. DESIRRED, jako specialista na kvalitu a leader v oblasti zákaznického servisu, hledá do svého týmu muže a ženy s nadšením pro módu na pozice:

 

Pokladní | Cashier.

 

 

Floor Manager | Department Manager

Úspěch je cesta! Staňte se součástí dynamického týmu v DESIRRED!

service image

DESIRRED je nový ambiciózní obchodní dům v centru hlavního města Prahy, který do České republiky přivedl nové fashion značky od světových designerů. DESIRRED, jako specialista na kvalitu a leader v oblasti zákaznického servisu, hledá do svého týmu dynamickou, proaktivní a motivovanou osobnost do dámského, pánského a dětského oddělení, na pozici:

 

Floor Manager | Department Manager.

VÍCE
MÉNĚ

Odebírejte náš newsletter

Chci odebírat