Zákaznický servis

Úprava oděvů

Nesedí přesně? Nevadí, poradíme si.

service image

Naším cílem je, abyste od nás odcházeli s perfektně padnoucími výrobky, proto Vám v rámci našeho nadstandartního servisu nabízíme profesionální úpravu oděvů na míru jako je zkrácení délky nohavic nebo rukávů či projmutí v pase.

 

Péče o oděvy

Správná péče - delší život.

service image

Aby zakoupené výrobky zůstaly co nejdéle ve výborné kondici, je potřeba k nim přistupovat s péčí, která je doporučena samotným výrobcem. Prostřednictvím našeho zákaznického servisu Vám rádi s péčí o výrobky zakoupené v DESIRRED poradí náš vyškolený prodejní personál.

Péče o obuv a kabelky

Správná péče - delší život.

service image

Aby zakoupená obuv, zejména je-li kožená a další výrobky kožené galanterie, jako jsou kabelky, cestovní zavazadla nebo peněženky, zůstaly co nejdéle ve výborné kondici, je potřeba k nim přistupovat s péčí, která je doporučena samotným výrobcem. Prostřednictvím našeho zákaznického servisu Vám rádi s péčí o kožené výrobky zakoupené v DESIRRED poradí náš vyškolený prodejní personál.

Velikostní tabulky

Buďte si jistí velikostí i bez zkoušení.

service image

Aby Vám zakoupené oblečení skvěle padlo a cítili jste se v něm pohodlně, je nutné zvolit jeho správnou velikost. K tomu Vám mohou pomoci tabulky nesoucí informace o jednotlivých velikostech oblečení, které bývají uvedené na štítcích oblečení přímo od výrobců.

VÍCE
MÉNĚ

Odebírejte náš newsletter

Chci odebírat